1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

GP w siatkówce plażowej - trzecie turnieje za nami! [wideo]

min-gp3W trzecim turnieju w ramach GP w siatkówce plażowej, w kategorii kobiet, najlepsze były Joanna Przybylska i Anna Baranowska z Poznania. W finale pokonały swoje koleżanki - Korolinę Kohut i Natalię Geremek. Trzecie miejsce zajęły Oliwia Szulc i Joanna Dura, które pokonały Natalię Rzechaczek i Klaudię Michalczak.

W klasyfikacji generalnej prowadzą Marta Dylewska i Karolina Solarek (42 pkt), drugie miejsce Joanna Przybylska i Anna Baranowska (40 pkt), a trzecie miejsce ex aequo Kornelia Matysik/Martyna Borowczak i Natalia Rzechaczek/Klaudia Michalczak (37 pkt). W kobiecej kategorii wzięło udział 6 drużyn.

W kategorii MIKSTÓW, czyli panie i panowie, ponownie najlepsi byli Joanna Dura i Dawid Połomka. Na drugim miejscu znaleźli się Ewa Sikorska i Andrzej Marciniak. Trzecie miejsce zajęli Oliwia Szulc i Karol Dembniak, którzy pokonali Karolina Solarek i Michał Kadaj. W klasyfikacji generalnej prowadzi para Joanna Dura i Dawid Połomka (60pkt), drugie miejsce zajmują Karolina Solarek i Michał Kadaj (38 pkt), a na trzecim plasują się Marta Dylewska i Adrian Mól (34 pkt). W tej kategorii wzięło udział 7 drużyn.

W kategorii mężczyzn znów najlepsi byli Jakub Gurdak i Michał Gurdak. W finale pokonali Adama Augustyniaka i Eryka Kseja. W meczu o trzecie miejsce Piotr Bimek i Krzysztof Kwiatek pokonali Beniamina Wrembel i Kacpra Lichtarowicza. W klasyfikacji generalnej nadal prowadzą Marcin Minta i Daniel Michalak (44 pkt). Drugie miejsce zajmują Jakub Gurdak i Michał Gurdak (40 pkt), a na trzecim ex aequo są Beniamin Wrembel/Kacper Lichtarowicz i Adam Augustyniak/Eryk Ksej (34 pkt). Turniej męski odbył się w sobotę i niedzielę. Ze względu na warunki pogodowe organizatorzy musieli przerwać zawody i przenieść na kolejny dzień. To spowodowało obniżenie frekwencji w drugim dniu. W tej kategorii wzięło udział 18 drużyn.

Łącznie w trzeciej rundzie turniejowej wzięło udział 31 drużyn. W kobiecych rozgrywkach mogą wystąpić również mieszkańcy spoza gminy Zbąszynek. Męska kategoria stworzona jest tylko z mieszkańców gminy, a w mikstach mężczyzna musi mieszkać na terenie gminy Zbąszynek, a kobieta może być spoza gminy Zbąszynek. W zawodach mogą wystartować też uczniowie spoza gminy Zbąszynek, jednak muszą uczyć się na terenie gminy (ZST Zbąszynek, Gimnazjum, ZSL Rogoziniec). Nie obowiązuje żadne wpisowe. W turniejach biorą udział osoby urodzone w 2002 roku i starsze.

Kolejne turnieje z cyklu grand prix już 2 sierpnia - w ramach DNI ZBĄSZYNKA 2014. Podobnie jak przed poprzednimi zawodami, obowiązują zapisy elektroniczne. Wystarczy wypełnić formularz do 31 lipca na naszej stronie internetowej. Aktualna tabela zostanie zaktualizowana wkrótce. Do zobaczenia w sierpniu!