1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

13. Mistrzostwa Gminy Zbąszynek w tenisa stołowego rozpoczęte!

min tenis stolowy

13. Mistrzostwa Gminy Zbąszynek w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Zbąszynka rozpoczęte! Na małej salce CKZiU Zbąszynek rywalizowało 13-tu pingpongistów w tym jedna kobieta. Rozgrywki prowadzone były systemem grupowym "każdy z każdym". Pierwszy turniej rozpoczęto tradycyjnie od przywitania wszystkich zawodników przez Sekretarza Gminy Pana Jana Makarewicz i Kierownika OSIR Pana Marcina Minta. Następnie wszystkim zasady rozgrywek oznajmił Kierownik OSIR. Każdy z uczestników losował nr, który był przypisany do poszczególnych grup. W wyniku losowaniu utworzone zostały cztery grupy: jedna 4-osobowa i trzy grupy po 3 zawodników. Zwycięzcy grup utworzyli grupę, która w drugiej fazie turnieju walczyła o miejsca 1-4 w klasyfikacji końcowej pierwszego turnieju. Drugie miejsca w pierwszej fazie turnieju walczyły o miejsca 5-8 a trzecia miejsca o 9-13. Po czterogodzinnych zmaganiach ostatecznie zwyciężył Tomasz Gruchała, który okazał się najlepiej dysponowanym zawodnikiem podczas pierwszego turnieju z cyklu 13. Mistrzostw Gminy Zbąszynek w tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Zbąszynka. Drugie miejsce zajął Henryk Zduński, trzecie Władysław Buczny a czwarte Zbigniew Chybin.