1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

Kolejne zmagania pingpongistów

tenis stolowyII Turniej z cyklu 13. Mistrzostw Gminy Zbąszynek w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Zbąszynka za nami! Podobnie jak przed dwoma tygodniami rywalizowało 13-tu pingpongistów w tym jedna kobieta. Rozgrywki były prowadzone tradycyjnie już systemem grupowym "każdy z każdym". W wyniku losowaniu utworzone zostały cztery grupy: grupa A: 4-osobowa, grupa B,C,D: 3-osobowa. "Jedynki" utworzyły grupę, która w drugiej fazie turnieju walczyła o miejsca 1-4 w klasyfikacji końcowej drugiego turnieju. "Dwójki" rywalizowały o miejsca 5-8 a trójki i czwórki o miejsce o 9-13. Ostatecznie, szczęśliwie zwyciężył Henryk Zduński. Drugie miejsce zajął Zbigniew Chybin a trzecie Maciej Matuszewski. Czwarte miejsce Arkadiusz Sarbak. Co ciekawe o zwycięstwie w II turnieju decydował bezpośredni pojedynek oraz korzystniejszy bilans setów.

13. Walerian Piątyszek - 3 pkt.

Dziękujemy wszystkim obecnym za drugie spędzone wspólnie piątkowe popołudnie, zapraszamy na trzeci turniej 13 grudnia! Do zobaczenia na małej salce CKZiU w Zbąszynku.