1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

ZAP Zbąszynek - Sokół Dąbrówka Wlkp.

min-sok-zap-isurZbąszynecka Akademia Piłkarska pokonała 2:1 Sokół Dąbrówkę Wlkp. w derbowym meczu piłkarskim otwierającym rundę wiosenną klasy okręgowej. Do przerwy nie wpadł żaden gol, gra obu drużyn również nie zachwycała. Zaczęło się dziać dopiero w drugiej połowie. Na boisku pojawił się Bartosz Sitarz, który 10 minut po wejściu strzelił bramkę na 1:0.

Goście przeprowadzili akcję, po której sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Tomasz Sobczak. Strzał co prawda obronił bramkarz ZAP-u, jednak nie miał szans przy dobitce zawodnika Sokoła.

Do końca meczu pozostało wtedy 15 minut. ZAP przeprowadzał coraz groźniejsze ataki, aż w końcu w polu karnym faulowany był Bartek Jóźwiak. Sędzia wskazał na wapno, a karnego na gola zamienił Dawid Dura. Kilka minut później sędzia meczu gwizdnął po raz ostatni. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla ZAP-u.

Aktualnie w tabeli ZAP zajmuje drugie miejsce, natomiast Sokół Dąbrówka Wlkp. ostatnie.