1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

Ponadgimnazjalny turniej piłki nożnej [wideo]

min-bim-goo8 października 2014 r. na obiektach sportowych w Zbąszynku odbył się Ponadgimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Świebodzińskiego. Do zawodów zgłosiło się 13 drużyn z powiatu świebodzińskiego: ze Świebodzina, Zbąszynka i Rogozińca. Łącznie wzięło udział ponad 130 osób.

Finałowy pojedynek pomiędzy PZSTiZ Świebodzin a Graj dalej (ZST Zbąszynek) zakończył się remisem 1:1. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była seria rzutów karnych. "Jedenastki" lepiej wykonywali zawodnicy ze Świebodzina.

Trzecie miejsce zajęli uczniowie z drużyny 404 Not Found (ZST Zbąszynek). Organizatorzy wyłonili najlepszego bramkarza (Ibrahim Barham - ZSO 1), najlepszego zawodnika (Łukasz Bak - PZSTiZ 1), a także króla strzelców, którym został Piotr Bimek z drużyny Graj dalej (ZST). Na jego końcie znalazło się 7 goli.

Organizatorem rozgrywek był miejski klub sportowy Syrena Zbąszynek przy pomocy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zbąszynku. Turniej został sfinansowany ze środków powiatu świebodzińskiego.