1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

Zwycięstwo siatkarek z Kosieczyna w Poznaniu

t-poznan11 listopada 2014 r. siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Kosieczynie brały udział w I Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkówki Dziewcząt w kategorii czwórek. Był to bardzo udany turniej, bowiem nasze siatkarki wywalczyły tam pierwsze miejsce. Kosieczynianki nie przegrały ani jednego meczu, pokonując kolejno ekipy ze Szczecina, Turka, Koła, Piły, Poznania, Murowanej Gośliny i Śmigla.

Zwycięską drużynę utworzyły Oliwia Rzetecka, Kornelia Matysik, Martyna Borowczak, Natalia Grelak i Weronika Marciniec. W Poznaniu wzięła udział również druga drużyna z Kosieczyna, która zajęła w klasyfikacji generalnej piętnaste miejsce.

W drugiej drużynie grały Nikola Szczawińska, Andżelika Śmiałek, Oliwia Glinecka i Karolina Buśko. Gratulujemy trenerowi i zawodniczkom kolejnego sukcesu!